soutez2Vážení kapitáni, kadeti, plavčíci a příznivci RC lodí!

Jménem floty LMK Příbram připomínám a zvu na letošní TT Workshop pořádaný na Fialově rybníku v Příbrami 17.-19.srpna 2012. Pro koho je akce určena? Přestože je v názvu Tug towing, uplatní se plavidla požární, vojenská, výletní, plachetnice i parníky. Zkrátka všichni kapitáni, kteří mají větší ambice, než bezcílně křižovat vodní plochu. A protože jsme také modeláři letečtí, uvítáme rádi i hydroplány. Jedinou výjimku tvoří rychlostní čluny a to zejména na spalovací motor. Tady by byla nutná individuální dohoda s majitelem rybníku a raději nechejte podobné stroje doma.Letošní program bude volnější než loni a dá větší prostor experimentům. Každý účastník si bude moci sestavit vlastní, byť „sebešílenější“ překážku, limitovanou pouze množstvím dostupného stavebního materiálu. Mimo cizelování manévrů tug towingu je vypsána soutěž požárních lodí a sejde-li se dost plachetnic proběhne i malá regata.

Termín a místo

Kdy ?
17. až 19.srpna 2012.

Kde ?

Ulice U Fialáku, Příbram, okres Příbram Ukázat na mapě.

Příjezd po silnici souběžné s Milínskou nejlépe od severu.

Souřadnice: Loc: 49°40’12.392″N, 14°0’7.468″E

Registrace


Kdo nemá zájem o ubytování, ale akce se bude účastnit 1-3 dni, přihlaste se prosím co nejdříve na rais.ludek@seznam.cz nebo 602134552.

Program

Pátek: stavba zázemí a příprava trati.
Sobota: tug towing, hasiči a plachetnice. Večer proběhne konzumace čuníka (bez zelí a šípkové).
Neděle: dostanou příležitost experimentátoři a odpoledne po sobě uklidíme.

Občerstvení

K dispozici bude točené pivo a točené prase. Pivo chlazené a čuník
pečený. Zbudujeme přístřeší pro případ nedokonalého počasí. Účastnický poplatek ve výši 200 korun českých zahrnuje konzumaci obou pochutin. Přivezte si prosím vlastní půllitry, ať se chováme ekologicky. V nouzi nejvyšší dostanete chmelovinu do kelímku.

Ubytování

Je nutné zarezervovat ubytování a to je potřeba nahlásit co možná nejdříve – nejpozději do 13.8.2012 kdy je uzávěra přihlášek na ubytování!
Volná kapacita je pouze:
A 17-19.8.2012 (2 x nocleh) pro max. 3 osoby
B 18-19.8.2012 (1 x nocleh) pro max. 3 osoby
Objednávka ubytování je závazná a bude opět ve vojenské ubytovně stejně jako v předešlých letech se sprchou a WC. Cena za noc je 200Kč.
Rezervace noclehu výhradně na můj email: SandaRadek@seznam.cz nebo tel.: 737206803
Zašlete jméno a příjmení s požadovanou rezervací A nebo B.

Těšíme se na Vaší účast s přáním dostatku vody pod kýlem!
Luďa a Radek