skupinkaLetošní Tug Towing Cup se dostal do své poloviny a za měsíc se sejdeme v Protivanově na dalším soutěžním setkání, které načne polovinu druhou. V Jindřichově Hradci bylo i přes poněkud větrné počasí (které cuchalo nervy i pořadí) fajn. Alespoň tak soudím podle vašich ohlasů během soutěže. Např. provozovatel plovárny spokojený byl! 🙂 Organizace běží ve svých zajetých kolejích, ale přesto jsme se nevyhnuli problémům s ubytováním. Ani ne tak kvalitou, ale spíš kdo, kdy co a jak atd. Penzion není prostě Protivanov a nebo Panistávka, kde je vcelku jedno jestli někdo neplánovaně přijede či nepřijede. Ponaučení pro příště – výrazně zlepšit komunikaci. Proto již tradiční anketní otázečky nebudou většinou směřovat k tomu co bylo, ale co bude. Samozřejmě můžete připojit svůj názor týkající se TTC i mimo anketní otázky. 🙂

Svoje odpovědi prosím pište do komentářů pod textem.

1) Jak hodnotíte náročnost postavené tratě na které se soutěžilo?
2) Líbí se Vám víc, když trať tvoří komplexní celek (soustava přístavů a pod.) a nebo raději samostatné překážky, kdy přeplouváte od jedné k druhé?
3) Chtěli byste, aby se v Jindřichově Hradci na Městské plovárně soutěžilo i příští rok, ale ubytování jinde?
4) Chtěli byste, aby se v Jindřichově Hradci na Městské plovárně soutěžilo i příští rok, ikdyž bude ubytování ve stejném pensionu (Skrýchov)?

Páni Kapitáni, velký dík za Vaši účast a pomoc při průběhu setkání.
Poděkování samozřejmě platí i pro ty, kteří Vás doprovázeli.
Mějte se fajn a nashle v Protivanově!
Keba