Při náhodném pohledu na tento web se zdá, že je Tug Towing v Česku těsně před klinickou smrtí. Rád bych prostřednictvím pozvánky na jednu celkem již tradiční letní akci ukázal, že tomu tak není. Proto vyžeňte pavouky ze svých remorkérů a v sobotu 26. srpna se vydejte do Prahy, abychom všem společnými silami ukázali, že Tug Towing žije! Abyste měli větší motivaci dorazit, přivezu Velkého Kačera. Ten vaše remorkéry pořádně prověří.

Komponenty ke stavbě trati přivezu také. Společnými silami jí postavíme tak, aby byla nejetelná. Tak, jak to má na správném klání být. Nějaká věcná cena pro nejlepšího se též najde. Na vás zůstává vzít dle svých možností další tažné i tlačné vany, ať je naše setkání co nejpestřejší.

Můžete vzít i jiné modely. Pro některé třídy bude připravena malá soutěž, jinak ale půjde o sraz všeho, co pluje a potápí se (ponorky se v případě potíží snadno vyloví z cca metrové hloubky).

Harmonogram:
10:00 h hasičské lodě
11:00 h Tug Towing Workshop
14:00 h plachetnice Footy – Přihláška + seznam přihlášených

Kde se sejdeme:
50°7’23.599″N, 14°29’41.132″E (50.123222N, 14.494759E)
Je to zhruba uprostřed Parku Přátelství na Proseku. Zaparkovat lze v Jablonecké ulici na smíšené fialové zóně P9-0115 (platba je možná i přes web) a zbylých 50 metrů k vodě dojít, popř. můžete přijet metrem C na stanice Prosek či Střížkov.

Prosím, dejte mi nějakou formou vědět, s čím dorazíte. Buď sem do komentářů, nebo na e-mail: ladous@gmail.com

Děkuji a přeji hezké letní dny!

ladous