propozicePodmínky účasti

Soutěže v tug towingu se může účastnit každý, kdo má model remorkéru, který vyhoví pravidlům pro tug towing. V případě, že se budete chtít přijet podívat jen jako diváci, tak pouze po dohodě s pořadateli, protože bazén není veřejnosti přístupný a prostory kolem něj jsou omezené. Můžete sebou také vzít nějaký jiný model (auto, tank a pod.) pro předvedení dětem z dětského domova.
Upozornění
Pro přístup k bazénu je nutné mít vhodnou obuv! V prostoru bazénu není povolena konzumace potravin! Provozem modelu nesmí dojít k znečištění vody v bazénu (únik mazacích olejů, tuků a pod.).

Termín a místo

Kdy ?
21. až 22.února 2015.

Kde ?
Sejdeme se v Mostě u bazénu Dětského domova.
K dispozici bude šatna, elektrická přípojka 220V, voda, WC.

Místo konání na mapě

Souřadnice: 50°30’23.178″N, 13°39’32.683″E

Registrace

Prosíme vyplňte pečlivě přihlášku a registrujte každého soutěžícího zvlášť! Protože se jedná o první soutěžní setkání v letošní sezóně, vyplňte všechny údaje ikdyž se opakují z loňska. Typ startu uvádějte jako nový! Tím bude zajištěna aktualizace údajů pro letošní sezónu.

Uzávěrka přihlášek: 13.února 2015 ve 23:00 hodin.

Přihláška na soutěžní setkání

Přijaté přihlášky ke zpracování

Seznam přihlášených soutěžících

Registrovaní účastníci budou o případných změnách informováni elektronickou poštou na adresu, kterou uvedli v přihlášce.

Startovné
Předpokládané startovné je za start v jednom týmu a v jedné kategorii 200Kč, za start v každém dalším týmu nebo kategorii 50Kč. Startovné platí na oba soutěžní dny. Členové Klubu NAMOLO! o.s. startovné neplatí !

Program

sobota 21.2.2015

08:00 – 10:00 – stavba tratě

10:00 – 11:00 – trénink TT (bez vleků)

11:00 – 18:00 – 1. a 2.kolo soutěže v TT

neděle 22.2.2015

08:00 – 15:00 – 2. a 3.kolo soutěže v TT

15:00 – 16:00 – úklid tratě

16:00 – 17:00 – vyhlášení výsledků v TT

Lze předpokládat změny v časovém plánu, proto je pouze orientační.

Pravidla

Soutěž v tug towingu proběhne podle platných pravidel pro tug towing pravidel pro TT Cup 2015. Vítěz soutěže bude vyhlášen v každé kategorii zvlášť. Výsledky se do TT Cup 2015 započítají pro každou kategorii zvlášť.

Trénink před soutěží bude povolen pouze bez vleků!

Provoz RC souprav Během soutěžního setkání jsou povoleny RC soupravy pracující v pásmu 27MHz, 40MHz a 2,4GHz. Přidělování frekvencí na provoz RC souprav bude organizováno pomocí kolíčkového systému. RC vysílač nesmí být zapnut pokud nemá na anténě připnutý kolíček z kolíčkové tabule s číslem kanálu na kterém pracuje. Kolíčky nemusí být opatřeny RC vysílače pracující v pásmu 2,4GHz.

Rozhodčí a organizátoři Hlavní rozhodčí: bude stanoven před zahájením soutěže. Nominovaní rozhodčí

Ubytování

Klub NAMOLO! o.s. zajistil ubytování v hotelu Pohádka. Pokud máte zájem o ubytování v hotelu, vyplňte objednávku ubytování nejpozději do 25.ledna 2015.
Kdo si neprovede rezervaci ubytování prostřednictvím Klubu NAMOLO! o.s. do uzávěrky, zajišťuje si ubytování sám. Organizátoři z technických důvodů po uplynutí uzávěrky nemohou rezervaci ubytování dále zajišťovat.

POZOR!

Kapacita hotelu je celkem 22 lůžek. Z těchto důvodů mají soutěžící kapitáni přednost při rezervaci ubytování.

Vyplňte objednávku ubytování a po jejím odeslání si v přehledu podaných objednávek ubytování zkontrolujte, že Vaše objednávka byla skutečně registrována.

Objednávku ubytování prosím vyplňte i v případě, že jsem s Vámi o ubytování hovořil osobně telefonicky.

Uzávěrka pro rezervaci ubytování již vypršela.

OBJEDNÁVKA UBYTOVÁNÍ

Přehled podaných objednávek ubytování

Ostatní

KlubNAMOLO! o.s.: KlubNAMOLO@seznam.cz
Telefon: +420 603 453 712

Další informace k tomuto soutěžnímu setkání (tratě, výsledky, zápisy a pod…)